שם:
טל':
אימייל:
 
 
 

פרגולות תלויות

 
פרגולות תלויות נחשבות לפתרונות הצללה מובילים בבתי רבים: הן חוסכות לכם במקום, ומאפשרות להציב אותן כשהן צמודות קיר ומונחות על שני עמודים נוספים בחלק הקדמי. על מנת לרכוש פרגולות תלויות נכונה, חשוב לדעת ולהכיר מספר דגמים אשר כל אחד מהם שונה ונועד לסוג אחר של צרכנים.

פרגולה תלויה להרכבה

פרגולה הכוללת רפפות, קורות, פקקים, תומכים ועמודים, כולל מחברים בין חלקים מאונכים – בחבילת באנדל אחת, וקובץ הוראות פשוט, וקריא. הפרגולה הזו נועדה לכל מי שמעוניין לחסוך בהזמנת התקנה יקרה, והיא ניתנת להרכבה בקלות על ידי כל צרכן. החסרון היחיד של הפרגולה הזו הוא שהיא בדרך כלל ניתנת לאפשרויות כיוונון מוגבלות, ודאי לא לאפשרויות כוונון חשמליות המצריכות התערבות של איש מוסמך שיתערב בהתקנה. לשימוש סטנדרטי זהו עדיין פתרון מבוקש שנקנה על ידי משפחות רבות.
 
פרגולה תלויה
 

פרגולה תלויה חשמלית

פרגולה המאפשרת כיוון חשמלי של תריסיה, ואפילו את קיפול הגג כולו לתור חריר. הפרגולה הזו מצריכה התקנה מקצועית על ידי בעלי מקצוע, רתכים, וחשמלאים מטעם החברה. בבית חכם, ניתן אף לתכנת את התריסים בפרגולה שייפתחו וייסגרו בהתאם לשעה קבועה בטיימר של הבית החכם.

חומרי הייצור של הפרגולות התלויות

מתכות, אלומיניום, ורכיבי פלסטיקה מתקדמת בפקקים, ובמחברים. מדובר בחומרים עמידים שנבחרו על ידי היצרן בקפידה רבה, והם שמאפשרים לכם פרגולה יציבה ועמידה לאורך זמן. חלק ניכר מהפרגולות עברו מבחנים מחמירים בהתאם לתקינה האירופאית והאמריקאית. גם בתחום פרגולות העץ – מדובר רק בעצים איכותיים המיועדים להצבה בחוץ כמו איפאה, טיק וקומרו – העצים שיבטיחו לפרגולה שלכם שרידות לאורך זמן, ללא חשש בלאי, נזקי אקלים, וכל תרחיש אחר שעלול להעיב על השימוש בפרגולה.

פרגולה תלויה ומחלקות ההנדסה ברשות המקומית

המידע על הצורך בהכרה מהרשויות הללו הינו סותר, אך נכון להיום מנסים לגבש חוק שימנע מהרשויות להתערב לצרכן בהתקנת הפרגולה ולראות בה תוספת בנייה. ברשויות מסוימות לא מתבצעת התערבות, וברשויות אחרות ההתערבות נעשית באופן אינטנסיבי יותר. על מנת להבטיח לעצמכם שקט מול הרשויות, מומלץ לפנות אליהן למחלקות ההנדסה ולהתריע על כוונותיכם להתקין פרגולה, להמתין לאישור, ולשלם על האישור.  
 
חברת Gold Style גאה להציג את קולקציית פרגולות מעוצבות באתר, הקליקו וצפו בדגמים וקבלו פרטים נוספים.
 

 

הצהרת נגישות