שם:
טל':
אימייל:
 
 
 
 

מדרגות לוליניות

בעל קוטג'? דירה תלת מפלסית? שדרג את המעברים בין הקומות! מומלץ להתעניין במדרגות לוליניות אשר יצרו גלי סינוס גדולים ועגולים לשיפור והקצוע מראה הבית. מדרגות לוליניות יכולות לגרום לבית שלך להיראות כמו סלון עתיק מן המאה הקודמת כנהוג בבתי האצולה בבוהמה האירופאית. גרם המדרגות הזו יוצר ספירלה סינוסית אשר מספקת לך את כל היתרונות בתחום הדקורציה.

התאמה מלאה לעיצוב פנג שואי

למי מכם המעוניין לעצב את ביתו לפי טכניקה סינית עתיקת יומין זו  מדרגות לוליניות הן בדיוק המוצר הנדרש. ישנן ציפורי נוי אשר יוצרות תנועה זו במעופן ונראות בארצנו לעתים תכופות. כמו כן, זה יכול ליצור התאמה לעצים בעלי גזעים עם צורה מעוגלת בסגנון המדרגות הללו.
 
מדרגות לוליניות מעוצבות
 
 

התאמה לאלמנטים מלאכותיים הנמצאים בסמוך למדרגות

אם יש בקרבת הבית שלכם מזרקה, נד מים, או מבנה אדריכלי מעוגל – מדרגות לוליניות משתלבות היטב עם המונומנט הזה אם הן משתקפות מבעד לחלון המאפשר צפייה בו ובהן סימולטנית. ההקשר בין הפנים לחוץ יוצר דקורציה בעלת מעוף רב הממפה את הבית שלכם כמשתלב עם הסביבה בה הוא נמצא.

עיצוב המדרגות

מדרגות לוליניות עשויות עץ, שיש, או מתכת לבחירתכם. מומלץ לבחור את החומרים בהתאמה לעיצוב הבית שלכם. אם, לדוגמה, הבית הוא בעיצוב עתיק – מוטב לבחור מדרגות עץ עם מעקה בצבע חום או מוזהב, בשונה ממעקה בעיצוב מודרני לו יתאימו יותר אריחי שיש, או מדרגות מתכת אפורות עם מעקה נירוסטה בצבע טבעי או מעקה שחור. כמובן שיש חשיבות למראה של כל פאה מעגלית בספירלה: עגול חד אליפטי או עגול לגמרי.

למה תהיו זכאים כלקוחות המשווק או יבואן המדרגות?

אחריות מלאה למוצרים, התקנת המדרגות באתרכם, החלפת מדרגות במקרה של נזק בתקופת האחריות, וכמובן – הדרכה מלאה בנושא תחזוקת המדרגות. טיפול במדרגות עץ, מתכת, שיש והמעקות התואמים. המתקינים מטעם היבואן/משווק יגיעו לביתכם ויתקינו את המדרגות. החברה עובדת גם עם קבלנים בבתים בבנייה וגם עם דיירים של בתים קיימים – בהם נדרש חילוף למדרגות. לזכות החברה – פרויקטים רבים ברחבי הארץ – מהקטנים ועד לגדולים ביותר – בהם שולבו ספקי שירות רבים לצורך השלמת עבודות בנייה, שדרוג או שיפוץ.
 
 
 
 
 
 
 

הצהרת נגישות