שם:
טל':
אימייל:
 
 
 
 

מדרגות ספירלה

מהן מדרגות ספירלה? מדוע הן יכולות להוות שדרוג רציני לקוטג' או לבית הרב-מפלסי שלכם? מדוע חשוב שיהיו מדרגות ספירלה הן מטעמי נוחות והן מטעמים דקורטיביים? מדרגות ספירלה הן מדרגות מעוגלות אשר מחברות בין מפלס אחד למשנהו. החיבור לא נעשה בקו ישר אלא בצורה מעוגלת. ברוב הבתים קצה הקומה הגבוהה, ומנגד הקצה של הקומה שמתחתיה אינם מקבילים אלא יוצרים אלכסון, ואת זה  כדאי לנצל לבניית מדרגות ספירלה במקום להזמין שני גרמי מדרגות שיצרו זווית חדה. הדבר יאפשר לבית שלכם מראה קלאסי בנוסח אירופה של פעם, ועל כן יהווה בסיס טוב ומוצק לשדרוג רמת העיצוב בבית בהמשך.
 
עיצוב מדרגות ספירלה לבית
 

היתרונות הפונקציונליים של מדרגות ספירלה

ברצונכם להעביר חפץ כבד כמו מיטה, ספה, מזרן, תמונה ענקית מקומה אחת לרעותה? כאשר אתם עוברים דרך גרם מדרגות המחולק בזווית, ולא באופן ספירלי – המעבר נעשה לפרויקט של ממש. קיים חשש שהחפץ הכבד והגדול ישרוט את הקיר או יקלף את הצבע של המדרגות, ומעבר לכך – אין כאן שום יתרון עיצובי. חלוקת גרם מדרגות לשניים בעזרת זווית חדה/ישרה זה עיצוב שללא ספק שייך לעבר הלא רחוק, והיום הנטייה היא לחזור לימי העבר הרחוק, בהם העיצוב היה נראה קלאסי יותר, אולד-סקול במיטבו. במדרגות כאלו – גם שינוע החפצים בין הקומות יהיה קל יותר וגם המראה של הבית ייראה חד ותואם יותר לסטנדרטים של היום.

היתרונות הדקורטיביים של מדרגות ספירלה

ניתן לבחור את מראה העיגול של המדרגות: מעוגל לגמרי, מעוגל חד בפורמט אליפטי, או עגול שטוח. כמו כן, ניתן לבחור מעקה עץ, נירוסטה, אלומיניום או זכוכית, וכן ממה תהיה עשויה כל מדרגה. בדרך כלל מדרגות ומעקות שעשויים מעץ הם שילוב שהולך יחדיו וגם מדרגות עץ ומעקות מוזהבים או בעלי נטייה לצבעים בהירים ובוהקים. כמוהם – בתחום מדרגות השיש – יתאים מעקה נירוסטה בצבע טבעי. במידה והמדרגות הן מגרניט ניתן לבחור שלל צבעים וגוונים להן – מצבע גרניט פורצלן דמוי עץ ועד לצבעים כהים או בהירים יותר. מקובל, למשל, לשלב מדרגות בהירות (בן, באז' וכד') עם מעקה שחור לשם יצירת ניגודיות עיצובית אשר מעניקה למדרגות מראה מעוצב, יפה ומקורי מאין כמוהו.
 
 
 
 
 
 

 

הצהרת נגישות