שם:
טל':
אימייל:
 
 
 

מעקות זכוכית בהתאמה אישית

בחירת מעקות זכוכית לביתכם או משרדכם מחייבת ייעוץ מגורמים מקצועיים ובעלי תודעה בעולם העיצוב. כאלו הם בדיוק מעצבי הפנים שלנו. ניתן לקרוא טיפים חמים שהם רושמים באתר או להיפגש איתם פנים מול פנים בטרם בחירת מעקות זכוכית בהתאמה אישית. בטרם תעשו זאת, מומלץ לדעת מספר עובדות מעניינות על מעקות זכוכית ודרך בחירתם.

יש לבחור מעקות זכוכית בהתאם לתקנים

קשה לנו להאמין שבחנות כמו שלנו תמצאו מעקה שחורג מהתקנים, אך קצת עובדות חשובות עליהם: גובה המעקה חייב להיות לפחות 1.05 מ'. המרווח בין הרצפה לבין תחתית המעקה צריך להיות לא יותר מ- 10 ס"מ. מעקה בו יש כפל קרקע מעקה גדול מכך, וגובה המעקה נמוך מ- 1.05 מ' (ודיי רק באחד מהם שהופר) אזי המעקה אינו מעקה תקני, ולא יינתן טופס 4 לגביו. יצוין כי בגרם מדרגות בן 1-2 מדרגות לא חובה להציב מעקה על פי חוק, רק בגרמי מדרגות גדולים מכך.

מעקה עץ וזכוכית או מעקה מתכת וזכוכית: מה עדיף?

ברור כי השאלה עוסקת לא רק בעיצוב הבית אלא גם בתכונות כל אחד מהחומרים. עץ שהוא עץ למעקות אינו כמו עץ לפרגולות: זהו עץ חזק ועמיד מאד שנבדק וחבחן בקפידה רבה, ובנוסף גם עובר אימפרגנציה ושימון כך שחוזקו יהיה גדול עוד יותר מבעבר. לכן, עץ למעקות המעובה בזכוכית הוא עץ חזק, המסוגל לספק חלופה למתכת. מנגד, מתכת משמשת בעיקר מי שמעוניין לעצב את ביתו באופן מודרני. כמובן שמשתמשים רק במתכות אלחלד כמו אלומיניום או נירוסטה, שהיא המתכת הנפוצה ביותר לשילוב זכוכית במחיצתה.

זכוכית עם מקדם ביטחון או זכוכית ואקום?

לרוב, יהיה במעקות שלכם מקדם ביטחון: חפץ מתכתי סמוי מן העין שנמצא בין 2 פלטות הזכוכית של המעקה. במקרה של שבר, החפץ מחזיק בשברים ולא נותן להם להתפזר בבית. יצוין כי זכוכית ואקום במעקות בדרך כלל תהיה עשויה מ- 2 פלטות מאד חזקות ומאד גמישות, אשר קשה יהיה להכריע אותן בקלות, ולכן המוצר בהחלט מתחרה הוגן של זה עם מקדם הביטחון.

למידע נוסף על מעקות זכוכית בהתאמה אישית גשו לחנות המעקות ונסייע לכם להתאים אותם לכל מבנה!

 

 

הצהרת נגישות