שם:
טל':
אימייל:
 
 
 

 

מדרגות מרחפות

מדרגות מרחפות הן מדרגות אשר לא ניתן לראות את החלק האנכי שלהן, או כל חלק אחר האחראי לקיבוען. אף על פי שהוא קיים, הוא מעוצב כך שהצבע שלו והצורה שלו לא נראים כמעט, רק מקרוב מאד, מה שמותיר מראה כללי של מדרגות הנמצאות לגמרי באוויר. התוצאה: מרחב דירתי שנראה ייחודי ואותנטי, וזה גם עם השלכות ישירות על עיצוב הבית: עיצוב יפה ומיוחד עם מדרגות הפלא. כעת, אתם ודאי שואלים את עצמכם איך לבחור ספק של מדרגות מרחפות בצורה הטובה ביותר? כך תנהגו.

ראשית כל – התייעצו עם מכרים שהתקינו מדרגות מרחפות

הם ודאי יספרו לכם על הקולקציות הרבות של מדרגות אלו שנמצאות בחברה, ובצוות העובדים המסור שיצתקין את המדרגות. כן, הם יספרו לכם על האחריות שתקבלו גם על העבודה, וגם על המדרגות כמוצר סופי. יצוינו חומרי הבוטיק: שיש וזכוכית – מהם עשויות מדרגות אלו. חשוב לאמץ פריטי מידע אלו, לברר מהם המחירים המקובלים לשירות, ולהמשיך לצעדים הבאים.
 
עיצוב מדרגות מרחפות
 

שנית – בחרו בספק המציע מחירים אטרקטיביים, וזמני עבודה יעילים

ספק שכזה, אם מציע דגמים מגוונים של מדרגות מרחפות יהיה לעזרכם באופן מרבי. במידה ואיתרתם אותו, גשו לאולמות התצוגה שלו ובקשו מהמוכרנים להציג לכם דגמים של מדרגות מרחפות. חשוב לבחגור בדגם המכיל צבעים המתאימים לבית שלכם. המחלקה העיצובית בחברה ודאי תסייע לכם בכך, כפי שסייעה ללקוחות רבים בעבר.

שלישית – תאמו מועד התקנה

חשוב לתאם מועד התקנה נוח אשר במסגרתו התקנת המדרגות תושלם ביעילות, ותזכו לבית עם גרם מדרגות חדש ויפה במהרה. מומלץ לבחור ביום חופשה או ביום אחר שהמעמסה היומית שלכם אינה גדולה ומאפשרת לכם להתנהל עם אנשי השירות ללא לחצים ואילוצים מיותרים.

יתרונות המדרגות המרחפות

* מעבות את עיצוב הבית.
 
* יוצרות מסתורין מחד וחן מאידך בדקורציה הפנימית של הבית.
 
* עשויות רק מחומרים עמידים.
 
* בטוחות לילדים, פעוטות ובעלי חיים.
 
* מגיעות עם מיטב הרכיבים המעוצבים ביותר, לרבות מעקות דקורטיביים המתאימים למדרגות.
 
* שירות ואחריות מלאים מהספק.
 
* תקופת אחריות ארוכת מועד.
 
יצוין כי ניתן לתקשר עם חברת הספק של מדרגות מרחפות כל עת, כל העת בשעות העבודה, לזכות למענות מידיים וגם להתעניין במוצרים חדשים מבית החברה.
 

 

הצהרת נגישות