שם:
טל':
אימייל:
 
 
 

 

מגמות בעיצוב מעקות

מעקות לחדר המדרגות הם התקנים שעל פי התקינה הישראלית חייבים להיות מוצבים על כל גרם מדרגות בן 3 מדרגות ומעלה. בטרם אנו נדרשים לבחור עיצובים למעקות שלנו, חשוב לדעת כי גובהו של כל מעקה יהיה 1.05 מטרים בתחתיתו ובפסגתו (כלומר בקצוות הישרים), ואילו בחלק העיקרי של המעקה – בשיפוע הגובה המינימלי הוא 90 ס"מ בין כל מדרך לבין כל נקודה למעלה בקו ישר. החלטתם לרכוש מעקה שיש לו רווח רצפה-תחתית? אסור לו להיות יותר מ- 10 ס"מ. אלו הם בקצרה – נוהלי התקינה הישראלית לתחום המעקות. וכעת, לבחירת עיצוב המעקה.

כיצד צריך לבחור עיצוב למעקה?

עיצוב – יש לבחור בהתאם למראה הקיים בבית שלכם. החל מתפאורת הסלון, ועיצוב האולמות והמרחבים השונים בבית ועד למראה הגינה שלכם, במידה וגרם המדרגות המבוקש סמוך אליה. ניתן לבחור מעקה אשר ישתלב בצבעיו ובצורתו עם הצבעים והצורות שבבית ובחצר או יהיה מנוגד להם ועל כן ייצור הבלטה באמצעות הניגוד. על מנת לדעת מה מבין שני ערוצי הבחירה מתאים לכם – חשוב להתייעץ עם מעצב פנים אשר ינחה אתכם לכיוון דגמי איכות של מעקות ברזל למדרגות אשר יתאימו ככפפה למראה הדקורטיבי של ביתכם.
 
עיצבו מעקות לבית
 

אלו סוגים של מעקות ברזל למדרגות ישנם בשוק?

ניתן לבחור בין מעקה שעשוי כולו מברזל, עם רצועות ברזל מאונכות לקרקע של כל מדרגה. בחלק מהמעקות הללו יש סגנונות עיצוב בסגנון בריטי עתיק, עם חודי כידונים בקצוות העליונים או התחתונים. כמובן שאם מדובר בחלק העליון, מעליו יהיה משטח ישר להחזקת המעקה. סוג נוסף של מעקה הוא מעקה זכוכית, כאשר השלדה שאליה מוברגות הפלטות עשויה מברזל.

אחריות על כל דגמי מעקות ברזל למדרגות

החברה מספקת אחריות מלאה לכל מוצרי המעקות, אשר נפרסת על פני שנים רבות. החברה מציעה גם שירות, גם תיקון וגם החלפת רכיבים. כן, מציעה החברה לקבלנים ומהנדסים – כמו גם אדריכלים וארכיטקטים להתעניין במוצריה באופן תדיר, להיות בקשר רציף ולעניין את לקוחותיהם בסט מוצרים חדש אשר גם ישמור על הבית שלהם מעודכן מבחינה עיצובית וגם יכיל שיפורים בתחום הבטיחות והגהות. ניתן לקבל עדכונים כאלו במייל, בהודעות מסרונים או באמצעות פנייה שלכם לחנות.
 

 

הצהרת נגישות