שם:
טל':
אימייל:
 
 
 

 

פרגולות לחצרות הבתים – כך תבחרו אותן נכון

בחירת פרגולות לחצרות הבתים מסדירה עבורכם בילוי בחצר גם בשיא החום, כשהשרב חוגג ומזניק את הטמפרטורה בחוץ ל- 40 מעלות ויותר. בקיץ הישראלי, אין בכלל שאלה: כל בעל בית שיש לו חצר חייב פרגולה בשטח החיצוני. הפרגולה משמשת לשתי מטרות, מלבד עיצוב החצר: לאספקת צל לדייר ששוהה בחצר ולהגנה על התקני בקרת כניסה קריטיים שעלולים להיהרס בחום ובגשם, כמו פרופיל החלון ודלת הכניסה. במקרה כזה, יש לבחור פרגולות קיר שיותקנו מעל הדלת והחלון על מנת לספק להם הגנה זו. מה עוד צריך לדעת על מנת לגבש בחירה נכונה של פרגולות לחצרות הבתים?

עיצוב ותכנון בסיסיים

את העיצוב והתכנון הבסיסיים של הפרגולות יש לעשות בהתאם למה שרואים בחצר שלכם. במקרה הכי קל, הבחירה מתבצעת כאשר כבר יש רכיבי פרזול אחרים בסביבת הפרגולה, סורגים על החלון שמתחתה, שער ואפילו מעקה מעל החומה שלידו. במקרה כזה, אין בכלל שאלה: יש לבחור בגוון של הרכיבים הללו ליצירת תאימות דקורטיבית. במידה ואין לכם בכלל רכיבי פרזול, והפרגולה היא הראשונה בתחום המתכות, מומלץ לבחור בהתאם לעיצוב החלקים שיהיו לידה: לקיר של החצר, לחומה, במידה והפרגולה תותקן במרכז החצר, ועוד . ניתן לבחור גם על פי אזורים בגינה עבורם תספקו את ההגנה, משטח דקים, בריכת פיברגלס, וכד' בבחירה שלכם, חשוב לסנן על פי הגוון והצורה המתאימים לחצר שלכם.

יישום הבחירה של הפרגולות המתוכננות

את הבחירה אנו ממליצים ליישם בחברת מוצרי ברזל קבועים לבית בדמות פרגולות ומעקות. בחברה זו ניתן ליהנות משירות הדמיית מחשב איכותי אשר באמצעותו אפשר לבחור פרגולה כנדרש בעיצוב החצר שלכם. ניתן לזהות בקלות את הדגם הנבחר בהתאם לגוון ולצורת הבסיס שלמדנו כיצד לתכנן בפרק הקודם של מאמר זה.

ביצוע תיקוני בחירה קלים להשגת התאמה מושלמת

 

אין לבצע בכלל תיקוני גוון אם זהו לא רכיב הפרזול הראשון שלכם בגינה. אם אתם מחויבים למעקה, לסורגים ולפרגולה, אין מה לשנות. כמובן שאם אתם מחויבים לשער, זה נחשב לקודש הקודשים ולא מומלץ לשנות גוון במקרה כזה. במידה וזהו רכיב הפרזול הראשון שלכם בגינה, יש לבחור אותו בגוון כהה "(יחסית לצבע בו בחרתם) אם החצר קטנה ובגוון בהיר (יחסית לצבע בו בחרתם) אם החצר גדולה. מומלץ לבחור פרגולה דקה עבור החצר הקטנה ועבה עבור החצר הגדולה ליצירת פרספקטיבה מושלמת במרחב.

 

 

הצהרת נגישות