שם:
טל':
אימייל:
 
 

 

עיצוב מעקות ברזל לגג, למרפסת ולגרם המדרגות

זה לא סוד שמעקות ברזל לגג הבית, למרפסת ובמקביל למדרגות מספקים תגבור משמעותי לעיצוב המבנה. מעוניינים לדעת כיצד לקחת את זה לעבר מצוינות חסרת פשרות ולבחור מעקות מרשימים במיוחד? במאמר זה אנו נעסוק במעקות ברזל אותנטיים, כאלו שייקחו את כל רחבי הבית שלכם לעבר רמת עיצוב בעלת מוטיבים נדירים במיוחד. בואו ללמוד באמת כיצד לתכנן את מעקות הברזל שלכם בבית.

מומלץ לפנות לחברה העוסקת בעבודות ברזל

חברה זו עוסקת בייצור מעקות ביתיים לכל מקום בבית, החל מהלוקיישן הכי גבוה בגג ועד אחרון גרמי המדרגות הפנימיים. החברה עובדת עם בסיס מגוון עיצובי רחב ומקצה ללקוחות שלה מעקות ששונים לחלוטין זה מזה וגם שונים בתוך המבנה הפנימי שלהם. ישנם מעקות בהם קווים ישרים פלס הם המוטיב היחיד לצד מעקות שבין הפסים והקווים יש פיתוחים עגולים. ואולי אתם בכלל צריכים מעקה ללא פסים, שכולו מבוסס על כיפופי הברזל ברוח הקלאסית?

כדאי לגבש מוטיבים עיצוביים עמם נגבש את עיצוב המעקה

כפי שהסברנו בתום הפרק הקודם, אותם עיצובים יכולים להיות מודרניים המבוססים על שלבי רוחב או סורגי אורך בלבד, או קלאסיים, המבוססים על מעקה עם פיתוחים מעוצבים ומעוגלים. החלק היפה הוא שניתן גם לשלב. ישנם מעקות עם בסיס עיצוב מודרני המכיל שלבים או פסי-אורך ועליהם, בנקודות שונות, יש עיגולים וכיפופים קלאסיים כדי להשרות אותנטיות גם במעקה בעל בסיס העיצוב המודרני.

חשוב לקבוע מה יהיה הצבע של המעקה

הצבע של המעקה יקבע עד כמה הוא ישתלב באופן מיטבי עם התשתיות הסמוכות לו, החומות שמתחתיו, המדרגות שלצידו, ועוד. אנו ממליצים לבחור בצבע שמשתלב ולא יוצר שינוי גדול ורחב מדי, במיוחד אם עיצבתם את הבית על בסיס צבע ייחודי, עץ מחד או לבן, אפור ושחור מאידך.

את הבחירה ניתן לממש בהדמיית מחשב של חברת עבודות ברזל

חברת עבודות ברזל מעמידה לרשות לקוחותיה אתר אינטרנט באמצעותו ניתן לבחור את מעקות הברזל לנקודות השונות בבית. הבחירה יכולה להתבצע בנקודה עצמה, ללא צורך לגשת לחנות, תוך השוואה בין מה שרואים בה לבין דגמי המעקה, עד למציאת השילוב המושלם. אם באתם מגובשים, עם תכנית עיצובית כמודגם במאמר, שלב זה יהיה קל ופשוט ביותר עבורכם.

 

הצהרת נגישות