שם:
טל':
אימייל:
 
 
 


טיפים להטמעת מעקות פנים בגרמי המדרגות בבית הלקוח

מעקות פנים הנם מעקות המדרגות של הבית. כיצד יש לבחור אותם נכוחה, אתם שואלים? במקבץ טיפים זה אנו מספקים את כל התובנות הדקורטיביות המתוחכמות ביותר אשר מסייעות לכל בעל בית לגבש את המבנה שלו באופן מיטבי. מקבץ הטיפים שלפניכם יסייע לשלב בכל מקום בו ישנו גרם מדרגות את מעקות הפנים המובילים אשר יחדדו את עיצוב הבית וייקחו אותו למעלות הגבוהות ביותר.

טיפ מס' 1 – בחרו במעקה מטעם חברת עבודות ברזל אומנותיות

בחברה זו מייצרים עבודות ברזל לבית הלקוח, החל ממעקות ועד שערים ופרגולות. בחברה שכזו מכירים את תקינת המעקות על בוריה ויספקו לכם רק מוצרים אשר מתאימים לאכלוס המבנה כחוק. בנוסף, יוצג לכם מגוון עשיר של עיצובים מרהיבי עיין מהם ניתן יהיה למצוא בקלות את הדגם המתאים לעיבוי החלל שלכם.

טיפ מס' 2 – הסדירו את החיפוש בהדמיית מחשב מטעם חברת עבודות ברזל

בהדמיית המחשב תוכלו למצוא מעקות למדרגות בעיצובים שונים, כפריים דמוי עץ או מודרניים בגוון שחור. חשוב לבצע את הבחירה בהתאם לתכנון עיצוב הבית שלכם ובהתאמה למרחב המבוקש. מומלץ לבדוק את שתי הקומות באמצעות תמונות או מקט אדריכלי מטעם הקבלן על מנת לדעת איזה דגם מדרגות יתאים ביותר עבור המרחב המבוקש. בבחירתכם, קחו בחשבון שילוב גוני של הצבעים השולטים בחדרים ביניהם גרם המדרגות מקשר וגם של צורות וטקסטורות ששולטות במרחבים הללו.

טיפ מס' 3 – בחרו מעקות בעלי פרספקטיבה מתאימה לגרם המדרגות המבוקש

במידה ודגמים מסוימים של מעקות פנים הנם דקים, הם יתאימו לגרמי מדרגות צרים עם מדרגות דקות. במידה והמעקות עבים, הם יתאימו לגרמי מדרגות רחבים ועבים. חשוב לבצע התאמה זו כדי להבטיח פרספקטיבה נכונה בבחירת המעקות שלכם. בדרך זו אתם מספקים למרחב שלכם בדיוק את מה שהוא צריך כדי ליצור בו את העיצוב המושלם.

טיפ מס' 4 – חשוב לבחור בעיצוב גוני בהתאם לגודל המרחב

כשהחדרים ביניהם מעקות פנים מקשרים גדולים – ההמלצה שלנו היא לבחור מעקה בהיר להעצמת תחושת המרחב. במידה והחדרים קטנים, יש לבחור מעקה כהה כדי להגביר את תחושת האינטימיות. הכוונה היא לא בשינוי טוטלי של הצבע שבחרתם. אם הבית מיועד להיות כפרי, מעקות 'דמוי עץ עם התכנון הנכון, אלא שבחדר גדול הגוון צריך להיות מולבן נוטה לצהוב ובחדר קטן – דמוי אגוז בעל גוון כהה.

 

 

הצהרת נגישות