שם:
טל':
אימייל:
 
 

 

טיפים לאפיון מדרגות בבית ומחוצה לו

מדרגות הן כלי הנדסי גלוי המאפשר תנועה חלקה בין הקומות בבית. כיצד מומלץ לבחור מדרגות? במקבץ טיפים זה אנו מביאים את כל המידע שאתם צריכים בשביל להטמיע בביתכם את גרם המדרגות המעוצב ביותר, היפה ביותר והמרהיב ביותר, שיאפשר לכם להטביע חותם בבית ולהציג מראה דקורטיבי מרשים במיוחד.

טיפ מס' 1 – בחברת עבודות ברזל ניתן למצוא את המדרגות האיכותיות ביותר

חברת עבודות ברזל לא מספקת רק מדרגות אלא גם את שלד ההנחה בין הקומות. שלד זה מבוסס על פסי ברזל המחזיקים בפועל את המדרגות וגורמים להן להיות מונחות בצורה חזקה ושלא מסכנת את המשתמשים בנדנוד או מעידה כלשהם/ן. חברת עבודות ברזל מייצרת שלדי מדרגות שנבחנו על בסיס תקנים מערביים מחמירים, מה שמאפשר לכם לבטוח גם בהם וגם במדרגות שמעליהם ללא עוררין.

טיפ מס' 2 – בחברת עבודות ברזל אפשר לאפיין עיצוב מדרגות מרשים במיוחד

החברה אמנם לא משווקת מדרגות שעשויות מברזל, רק השלד שלה עשוי מחומר זה, אבל גם בתחום מדרגות העץ יש לכם הרבה מאד מה לעשות במישור העיצובי. ניתן לבחור מדרגות עץ רגיל, עץ מבוקעי עם צל שחור, עץ מולבן בגוון בהיר עד כדי שמנת, וגם צבעים שאינם עץ כמו שחור או אפור. ניתן לקבע את רוחב המדרגה, רחב מאד או צר, מה שיאפשר לקבוע את המרחק בין 2 המעקות משמאל ומימין לגרם.

טיפ מס' 3 – בחברת עבודות ברזל ניתן למצוא בקלות את גוון המדרגות המתאים לכם

חברת עבודות ברזל מחזיקה באוספי מדרגות מרשימים מסדרות שונות בצבעים מגוונים. אם הצרציתם מהצורה של הגרם שחשבתם לבחור אבל היו לכם ספקות לגבי הצבע, ניתן למצוא אותו בעמוד אחר של אותה חברה ולבחור אותו בהתאם לרצונכם.

טיפ מס' 4 – מימוש מעשי של בחירת מדרגות לבית ומחוצה לו

את הבחירה נהוג לעשות באמצעות הדמיית מחשב של חברת עבודות ברזל. הדמיית המחשב לא מחייבת אתכם לצאת מהבית אלא מאפשרת למצוא מדרגות ייחודיות למשכנכם בהתאם לעיצובו. אם מצאתם אל תמהרו לגשת לסגירת עסקה. עברו גם על דגמים אחרים ובחרו במדרגות עם המראה המשכנע ביותר עבור רחבת הבית שלכם.

 

הצהרת נגישות